loader

Petek Branda


Petek Branda; Sizi Sadece Gölgede Bırakmayıp, Kattığı Estetik İle Gölgenize Canlılık Katar. Alanınıza Uygun Özgün Tasarımlar Sunarak Farkınızı Gölgenize Yansıtıyoruz.

Her geçen gün kendini geliştiren ve değişen trendleri yakından takip eden Petek Branda yurt dışından ithal ettiği branda ve tente ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Petek Branda olarak, alanımızda en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş olup, tamamen müşteri memnuniyetine dayalı hizmet vermekteyiz.

Misyonumuz


 • Kalite

 • Kalite anlayışı ve devamında uygun fiyat yelpazesi ile daima müşteri memnuniyetini ön plan da tutmayı hedefliyoruz.

 • Politika

 • Sektöre atılan adımın ilk gününden itibaren kalite politikasını hiç değiştirmeden devam etmek.

 • Strateji

 • Petek Branda olarak bulunduğumuz konumu korumak ve güçlendirmek en birinci stratejimiz olmuştur.
  Hizmetlerimiz

  Üründe Garanti

  Uygulumalarımız da kullanmış olduğumuz malzemeler, avrupa ve yerli sınıf olarak kalite standartlarına uygun, ve yapılan işçilikte firmamızca yapıya göre değişmekte olan süreçler işlemektedir. malzemelerimizin garantisi hem firmamızca hem de üretici firma tarafından garantisi sağlanır

  Proje

  Müşterinin talebi doğrultusunda yerin de ölçü alınarak, alana göre yapılacak olan uygulama firmamızca tasarlanıp uygulanmaya başlanmadan bitmiş bir şekilde müşterinin beğenisine sunulur ve artı veya eksi yönleri karşılıklı istişare yapılarak en verimli sonuca ulaşılır.

  Keşif

  Ürünün kuralacağı ortama en uygun, istek ve ihtiyaçlarınızı en yüksek seviyede karşılayacak olan branda tente ve minder siparişlerinizi en kullanışlı projeyi hazırlayarak müşterilerimize sunmaktayız.

  DESTEK 7/12

  İsteklerinizi Mail Yoluyla Tarafımıza İletebilirsiniz.  REFERANS BÖLÜMÜ